Haber

Ünlü oyuncu Fulya Zenginer, kendisini dolandırmaya çalışanlara sert çıkıştı!

Küçük Hanımlar dizisinde yıldızı parlayan sevimli oyuncu Fulya Zenginer de son dönemde gündem yaratan isimlerden biri. Bugüne kadar pek çok yapımda rol alan oyuncu, uzun süredir ekranlardan uzak bir hayat yaşıyor. Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Zenginer, Instagram hesabından kendisini dolandırmaya çalışan kişilere sert tepki gösterdi.

Ekranların sevilen oyuncusu Fulya Zenginer hem özel hayatıyla hem de mesleğiyle gündemde.

Küçük Hanımlar dizisi ile yıldızı parlayan ve mesleği boyunca birçok yapımda yer alan oyuncu, uzun süredir ekranlardan uzak bir hayat yaşıyor.

Geçen yıl oğlu Milan’ı kucağına alan güzel oyuncu, mutlu anlarını sık sık takipçileriyle paylaşıyor.

Instagram’da geniş bir takipçi kitlesine sahip olan ünlü isim, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi.

Kendisini telefonda dolandırmaya çalıştıklarını anlatan Zenginer, “Bir dolandırıcının hikayesini dinleyelim; sizi arayıp ‘Ben kaptanım’ diyor. En küçük kuryenin bile içinde bulunduğu bilgilerle sizi kandırmaya çalışıyorlar. Telefonunuzla dolandırıldığını iddia ediyorlar. Ölen anne babanızı bile kullanmaya çalışıyorlar rezaletler!

Kendisini dolandırmaya çalışanlara da “Sabah mı dolandırıcı şakası! Bir de ‘Sen dolandırıcısın’ deyince bağırıp hakaret etti. İnanılmaz sinir bozucu ve saçma bir şey yaşadık” sözleriyle tepki gösterdi.

İşte o yazı;

habercarsamba.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu