Haber

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Babalar Günü’nde Babalara Saygı ve Sevgi Gösterilmelidir

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yılın her günü babalara saygı ve sevgi gösterilmesi gerektiğini belirterek, “Türk iş dünyası adına, ebediyete intikal edenleri rahmetle anıyorum. özellikle şehit babalarımıza rahmetle bakıyor, değerli babalarımızın babalar gününü kutluyorum.” sözünü kullandı.

Hisarcıklıoğlu, “Babalar Günü” dolayısıyla yayımladığı mesajda, çocuklarının uzun ömürlü olması için her türlü desteği büyük bir özveriyle vererek fedakarlığın timsali babaların, çocuklarının memnuniyetini önemseyen erdemli insanlar olduğunu belirtti. her şeyden önce.

Ailede babanın değerine dikkat çeken Hisarcıklıoğlu, “Türk toplumunun en önemli unsurlarından biri olan, güçlü aile yapısının korunması ve huzuru için her türlü fedakarlıktan kaçınmayan babalarımızdır. Dün, bugün ve yarın hep yanımızda olan sevgilerini her zaman hissettiren.” değerlendirmesini yaptı.

Hisarcıklıoğlu, çocuklarını “fidan yetiştirir gibi” özenle yetiştiren babaların, çocuklarının geleceğe umutla bakan, topluma faydalı bireyler olmaları için ellerinden geleni yaptıklarının altını çizerek, şunları kaydetti:

“Takdirin en büyüğünü hak eden babalarımıza sadece Babalar Günü’nde değil, yılın her günü saygı ve sevgi göstermeli ve onlara layık olmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle Türk iş dünyası adına , başta şehit babalarımız olmak üzere ebediyete intikal edenleri rahmetle anıyoruz.Değerli babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun.

olur-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu